Private Label 7657
Private Label 7657 back
Private Label 7657
Private Label 7657
Private Label 7657 back

Trouwjurk Private Label 7657

Referentie: 16057

Productdetails

De Private Label trouwjurk model 7657 is een stijlvolle en moderne keuze voor de bruid die houdt van een modieuze uitstraling.

  • Split
  • A-lijn
  • Flowy
  • Strapless
  • Plain
  • Eenvoudig
  • Sweetheart

Prijs € 698

Plaats in mijn favorieten

De Private Label trouwjurk model 7657 is een stijlvolle en moderne keuze voor de bruid die houdt van een modieuze uitstraling. Het strapless lijfje met een sweetheart halslijn accentueert het decolleté op een elegante manier. De strakke taille zorgt voor een prachtig vrouwelijk silhouet en laat de jurk perfect aansluiten op het lichaam. Hierdoor ontstaat een elegante en flatterende pasvorm die iedere bruid laat stralen.
De hoge split in de rok voegt een modern en sensueel detail toe, waardoor de jurk een speelse touch krijgt. Bij iedere stap beweegt de stof sierlijk mee, wat zorgt voor een elegante en verfijnde look. Deze trouwjurk combineert minimalistisch design met een luxe uitstraling.
Model 7657 is perfect voor bruiden die houden van een moderne en elegante trouwjurk met een tijdloze charme. De combinatie van een strak lijfje en een vloeiende rok zorgt voor een prachtige balans tussen klassiek en eigentijds. Dankzij het comfortabele ontwerp kun je de hele dag stralen en vrij bewegen.
De Private Label 7657 is verkrijgbaar bij de Bruidsmode Outlet Store in Eindhoven, Noord Brabant, waar wij je graag helpen bij het vinden van jouw perfecte trouwjurk. Ontdek deze prachtige jurk en laat je verrassen door de elegante eenvoud en verfijnde uitstraling.