Amelie 35029 | Ann & John Bruidsmode | Trouwjurken
COLLECTIE BRUIDSMODE OUTLET STORE
Amelie 35029

Amelie 35029

Trouwjurk met mouwen in grote maten – Amelie model 35029 bij Ann & John Bruidsmode in Eindhoven

Ben je op zoek naar een elegante trouwjurk met mouwen in een grote maat die jouw figuur prachtig laat uitkomen? Dan is de Amelie 35029 een schitterende keuze. Deze jurk straalt tijdloze klasse uit met haar zachte A-lijn silhouet, soepelvallende rok en romantisch kanten top met transparante driekwartmouwen. De jurk is ontworpen voor vrouwen die op zoek zijn naar stijl, comfort en een pasvorm die het lichaam flatteert.

Deze trouwjurk in grote maten is verkrijgbaar bij Ann & John Bruidsmode in Eindhoven, dé specialist in grote maten bruidsmode. Je vindt deze toonaangevende bruidsmodezaak aan de Aalsterweg 73 in Eindhoven, gemakkelijk bereikbaar vanuit heel Nederland en België.

Maak vandaag nog een afspraak via: https://www.bruidsmode.net/reserveren

Veelgestelde vragen over de Amelie 35029 trouwjurk

Wat maakt de Amelie 35029 uniek voor bruiden met een maatje meer?
De Amelie 35029 is ontworpen met aandacht voor comfort en pasvorm. De transparante kanten mouwen geven extra dekking zonder zwaar aan te voelen, terwijl het V-hals lijfje en de vloeiende rok zorgen voor een elegant, vrouwelijk silhouet dat mooi meebeweegt met het lichaam.

Waar kan ik deze trouwjurk passen?
Deze jurk is exclusief verkrijgbaar bij Ann & John Bruidsmode in Eindhoven, een van de grootste speciaalzaken in Nederland voor trouwjurken in grote maten. Het adres is Aalsterweg 73, Eindhoven.

Is de jurk geschikt voor een bruiloft in het voorjaar of najaar?
Zeker! Dankzij de ademende materialen en de driekwartmouwen is dit model perfect voor de tussenseizoenen. Je voelt je comfortabel én stijlvol, ongeacht het weer.

Zijn er ook andere grote-maten jurken beschikbaar bij Ann & John?
Ja, Ann & John beschikt over een uitgebreide grote-maten collectie van topmerken zoals Amelie. Je kunt hier tientallen jurken passen in jouw maat, zonder concessies te doen aan stijl of kwaliteit.

Komen er ook klanten uit België of andere delen van Nederland?
Zeker. Veel bruiden reizen vanuit Antwerpen, Gent, Brussel, Maastricht, Rotterdam, Utrecht of zelfs Groningen naar Eindhoven vanwege de ruime collectie, professionele service en het grote aanbod in grote maten.

Ervaar zelf waarom bruiden uit Nederland en België kiezen voor Ann & John

De Amelie 35029 is een moderne, sierlijke trouwjurk met een klassieke touch – perfect voor de bruid die net wat meer wil. Of je nu droomt van een romantische buitenbruiloft of een intieme ceremonie in de stad, deze jurk biedt je het comfort én de uitstraling die je verdient op jouw grote dag.

Plan je pasafspraak vandaag nog via: https://www.bruidsmode.net/reserveren
Locatie: Aalsterweg 73, Eindhoven – centraal gelegen voor bruiden uit heel Nederland en België.

Win een trouwjurk! wilt u ook kans maken? Schrijf u dan nu in!
Like ons
op Facebook en blijf op de hoogte!

x
Wij gebruiken cookies. Klik hier voor meer info.