Trouwjurken dichtbij Dordrecht | Bruidsmode - Trouwjurken - Ann & John Bruidsmode Group

Bent u op zoek naar een prachtige trouwjurk en bereid om vanuit Dordrecht naar Eindhoven te reizen? Bij Ann & John Bruidsmode Group in Eindhoven ontdekt u drie uitgebreide bruidsmodezaken met samen meer dan 2000 vierkante meter aan trouwjurken en accessoires. Onze collectie biedt trouwjurken in alle prijsklassen en stijlen, en in maten van 34 tot 58, zodat elke bruid haar perfecte jurk kan vinden. De rit naar Eindhoven, die gemiddeld 1 uur en 15 minuten duurt vanuit Dordrecht volgens Google Maps, is absoluut de moeite waard voor de ruime selectie, persoonlijke service en exclusieve merken die wij aanbieden.

Onze bruidsmodezaken staan bekend om hun steeds wisselende collectie trouwjurken van gerenommeerde merken en topdesigners. Of u nu op zoek bent naar een klassieke prinsessenjurk, een verfijnde kanten creatie, een moderne snit, of een bohemian look, wij hebben trouwjurken die passen bij iedere smaak en elk budget. Dankzij onze wekelijkse nieuwe leveringen is onze collectie altijd actueel, zodat u bij elk bezoek kunt kiezen uit de nieuwste trends en ontwerpen. Deze voortdurende vernieuwing zorgt ervoor dat uw zoektocht naar de ideale jurk altijd inspirerend en verrassend blijft.

Bij Ann & John Bruidsmode Group bent u van harte welkom en wordt u begeleid door ons ervaren team van stylistes. Wij nemen de tijd om uw wensen te begrijpen en geven deskundig advies, zodat u zich comfortabel en vol vertrouwen kunt oriënteren. Onze drie winkels bieden niet alleen een uitgebreide selectie aan stijlen en prijsklassen, maar ook een warme, gastvrije sfeer waarin u op uw gemak kunt passen en ontdekken.

Op onze website kunt u alvast een voorproefje nemen van onze steeds wisselende collectie trouwjurken en inspiratie opdoen voor uw trouwdag. Van verfijnde kanten details tot moderne, minimalistische ontwerpen: ons assortiment biedt voor iedere bruid de kans om iets unieks te vinden dat haar persoonlijkheid en stijl perfect weerspiegelt.

Maak vandaag nog een afspraak via onze website om de uitgebreide collectie trouwjurken van Ann & John Bruidsmode Group in Eindhoven te komen bewonderen. Wij kijken ernaar uit om u te verwelkomen en u te helpen bij het vinden van dé jurk die uw trouwdag compleet maakt. Met wekelijkse nieuwe leveringen, een ruime keuze aan stijlen en prijsklassen, en onze persoonlijke service, is er altijd iets inspirerends en bijzonders te vinden in onze bruidsmodezaken in Eindhoven!

Hier vind je ons:

Logo Bruidsmode

Ann & John bruidsmode is gevestigd in Eindhoven op de Aalsterweg 69-73. Tel: 0031-(0)40-2930905

Openingstijden:
Maandag van 13:00 tot 17:00 uur
Dinsdag t/m Donderdag van 09:00 tot 17:00 uur
Vrijdag van 09:00 tot 18:00 uur
Zaterdag van 09:00 tot 17:00 uur

9.2
uit 797 ervaringen
Ann & John Bruidsmode Group
x
Wij gebruiken cookies. Klik hier voor meer info.